Zentraale für Chundeaaligge

Mir sind persönlich für Sii daa


Was Si au immer wänd verschikke oder überchoo: Mir fröied öis, Sii und Iri Aaligge känezleere. D Antwoorte uf di hüüfigschte Fraage hämir ime FAQ für Sii zämegschtellt. Wänn Si daa kä passendi Uuskumft überchömed, simir sehr gèrn pèr Ii-Meil oder telefoonisch für Sii daa.

Zentraale für Chundeaaligge
Mèntig bis Friitig
vom Sibni bis am Sibni

 

Falls es um de Empfang vo äim oder meerère Päckli gaat, hebed Si bitte für Rückfraage Iri Sändigsnummere paraad, wo Si überchoo händ. Hèrzliche Dank.

Düütsch 044 438 50 40
Französisch 021 821 02 02
Italiènisch 091 611 54 84
Änglisch 044 438 50 40
Ii-Meil service@planzer-paket.ch

Höchscht persöönlich


Basel

Planzer KEP AG
Salinenstrasse 63
4133 Pratteln

Herr Negoslav Mihajlovic
nmihajlovic@planzer-paket.ch
061 337 25 73

Graubünde

Planzer KEP AG
Via Zups 2
7013 Domat/Ems

Herr Thomas Stalder
tstalder@planzer-paket.ch
081 286 30 47

Tessiin

Planzer KEP AG
Via Industrie
6934 Bioggio

Herr Michele Galli
mgalli@planzer-paket.ch
091 611 58 51

Züri

Planzer KEP AG
Hermetschloostrasse 12
8048 Zürich

Herr Vjekoslav Curic
vcuric@planzer-paket.ch
044 438 62 01

Bern

Planzer KEP AG
Murtenstrasse 85
3008 Bern

Herr Roy Pohle
rpohle@planzer-paket.ch
031 385 91 53

Gämf

Planzer KEP AG
Route des Jeunes 6
1227 Carouge

Herr Matthieu Desilles
mdesilles@planzer-paket.ch
022 308 98 90

Watt

Planzer KEP AG
Chemin de l'Islettaz
1305 Penthalaz

Herr Jéremy David
jdavid@planzer-paket.ch
021 804 14 24

Tuurgau

Planzer KEP AG
Weinfelderstrasse 6
8560 Märstetten

Frau Barbara Leischner
bleischner@planzer-paket.ch
071 658 75 60

Waliss

Planzer KEP AG
Rue des Fougères 2
1964 Conthey

Herr David Marchioro
dmarchioro@planzer-paket.ch
027 327 22 95

Schwiiz

Planzer KEP AG
Seewernstrasse 203
6423 Seewen SZ

Herr Benno Huser
bhuser@planzer-paket.ch
041 818 34 95

Schriibed Si öis


Si chönd öis au via Kontaktformulaar erräiche.

Kontaktformular CH

"*" indicates required fields

Grund für d Kontaktuufnaam
Sändig nomal zueschtele
Sändig verfolge
Es Päckli verschikke

Zum e zwäiti Zueschtelig uuslööse, gänd Si bitte Ire Zueschtellschlüssel ii.

Zueschtellschlüssel iigèè

Bruuched Si Hilf?

Erwarted Si es Päckli? Wänn Si öis Iri Sändigsnummere und d Poschtläitzaal aagänd, verraated mir Ine, wos isch.

Sändigsnummere iigèè

Bruuched Si Hilf?

Poschtläitzaal iigèè

Hilf +41 (0) 44 / 438 50 40 Ii-Meil schriibe Zum Kontaktformulaar Zum Chundeportaal Tschöpps